• Kalendarium

 • Czwartek,
  21 Października 2021

  Imieniny obchodzą:
  Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta, Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz, Urszula, Wszebora

  Do końca roku zostało 72 dni.
 • Aktualne odwiedziny

 • Aktualnie odwiedza nas 5 użytkowników.
 • Dołącz do nas!

 • Reklama

Klub Seniora

 • Utworzone dnia: 04-09-2012 przez Administrator
 • Klub Seniora “Dębowy Liść” filia Biedrusko powołany został zarządzeniem nr 23/2011 Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchym Lesie z dnia 30 września 2011 r. Zadaniem klubu jest integracja i aktywizacja środowiska osób starszych w gminie Suchy Las.

  Klub  Seniora  „Dębowy liść” filia Biedrusko  powstał z inicjatywy Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Suchym Lesie Pani Sylwii Nowak-Kabacińskiej. Klub został powołany w październiku 2011 r. Zarządzeniem Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej. Istnieje przy w/w Ośrodku, który w pełni go finansuje i nadzoruje jego działalność. Inicjatywa powstania klubu została w pełni poparta przez Wójta gminy Suchy Las Pana Grzegorza Wojterę oraz Radę Gminy.

  Siedziba klubu znajduje się w budynku Domu Osiedlowego w Biedrusku przy ul. Zjednoczenia 4.

  Klub jest otwarty dwa dni w tygodniu: wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 19.00.

  Klub liczy około 100 członków i ciągle dołączają do niego nowe osoby. Koordynatorką klubu jest Paulina Olszewska. Bogata oferta programowa klubu dostosowana do potrzeb i możliwości seniorów przyciąga wielu amatorów zajęć plastycznych czy ruchowych. Seniorzy mają  możliwość korzystania raz w tygodniu z nowoczesnego basenu Octopus mieszczącego się w Suchym Lesie.

  W klubie odbywają się urodziny, które cieszą się dużą popularnością. Jubilaci z danego miesiąca przynoszą swoje wypieki-ciasta, owoce z własnego ogródka, nalewki. Klubowicz Zygmunt Urbaniak  oprawia muzycznie uroczystości. W klubie wspólnie obchodzimy Święta Bożonarodzeniowe oraz spotykamy się przy okazji innych świąt np. Dnia Kobiet, Dnia Matki itp. Organizowane są huczne imprezy karnawałowe i andrzejkowe.

  Klub posiada od niedawna swoja kronikę. Wśród klubowiczów mamy poetki, malarki i malarzy, którzy wspierają działalność  klubu swoimi rozlicznymi talentami.

© Smoothdog 2008-21