Anatol, Edmund, Feliks, Jeron, Oktawiusz, Sędzimir

Do końca roku zostało 42 dni.
  • Aktualne odwiedziny

• Aktualnie odwiedza nas 3 użytkowników.
  • Dołącz do nas!

Izabela Czupryniak czwarta w międzynarodowych zawodach Polish Open Kaliber w Białymstoku

• Utworzone dnia: 23-01-2012 przez Administrator

• Zawody rozegrane zostały w Białymstoku 8-11 grudnia, z udziałem bardzo mocnych ekip z Ukrainy, Litwy i Białorusi  (wśród których nie zabrakło aktualnych medalistów Mistrzostw Świata i Europy ) oraz najlepszych zawodników z Polski. Konfrontacja z sąsiadami ze wschodu nie wypadła dla polskich zawodników najlepiej. Na wysokości zadania stanęły jedynie pistoleciarki, wśród których juniorka z „Zawiszy” Bydgoszcz, jako jedyna,  wysłuchała Mazurka Dąbrowskiego.
  • W konkurencji karabinka pneumatycznego juniorek bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka z „Delfina” Biedrusko - Izabela  Czupryniak. W pierwszym strzelaniu wynikiem 391 zajęła 7 lokatę. Drugiego dnia znakomity rezultat 394 punkty (wyrównany rekord życiowy) dał jej trzecie miejsce. W łącznej klasyfikacji dwóch strzelań Iza okazała się najlepsza z polskich juniorek (w karabinku pneumatycznym) ustępując miejsca na podium trzem Ukrainkom.